APA Замена Огледало Assy за 2012 2013 ОПТИМА Моќ Виткање со Загрева и Јачина на Светлина Патникот & Возачот Пар 876204C020 876104C020
Свеж

APA Замена Огледало Assy за 2012 2013 ОПТИМА Моќ Виткање со Загрева и Јачина на Светлина Патникот & Возачот

DEN 4037.52

Достапно е за нарачката

FITMENT : 2013 2012 13 12 ОПТИМА , не се вклопува Оптима Хибрид (За повеќе детали, ве молиме одете да се провери "Опис на Производот").КАРАКТЕРИСТИКИ : Вратата Огледало Собранието , Моќ Виткање , Моќ Тип , со Загреан , со LED Пак Сигнал функција на домување , Мазна Црна Капа и Маска , Не-Влечење Тип , Конвексен и Рамно Стакло , 2 парчиња Пар со Патнички Право RH и Возачот Лево LH Страни , со што се исклучува Слепа Точка за Откривање на функцијата , Prong Тип : 8 Глави 8 Игли ( 8 H8 P ).Одговара на ОЕМ Дел Броеви : 876204 C020 , 87620-4 C020 , 876104 C020 , 87610-4 C020 ; Partslink Броеви : KI1321163 , KI1320163. Гаранција : Една година ограничена гаранција против производителот дефект.Лесна Инсталација.Директна Замена.Боја : Пар Загрева со LED Сигнал.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.