BeauBog ™ Помине Грижа за Полнење за Девојки (9pcs Сет), Рѓа-бесплатна Професионална Одделение од Нерѓосувачки Челик DIY Нокти & Педикир Алатки, Home-користење на Ноктите Чеш
Свеж

BeauBog ™ Помине Грижа за Полнење за Девојки (9pcs Сет), Рѓа-бесплатна Професионална Одделение од Нерѓосувачки

DEN 239.76

Достапно е за нарачката

ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ; се користи за маникир и педикир, но, исто така, вклучува алатки како носот ножици и пинцети кој исто така може да се користи во лицето за нега на задачи.УДОБЕН; компактно и лесно да ја носите, па можете да имате добро негувани нокти во секое време, насекаде.СТИЛСКИ И КОМПАКТЕН; доволно мала да се вклопи во девојките ранци или чанти без да се води до многу простор.ИЗДРЖЛИВИ; долготраен сечење површини не треба повторно да се острат или одржување.Доживотна гаранција.Кликнете на Портокал копче за да го Нарачате Сега!.SAFE; рѓа-слободен сечење површини се исто така лесно да се чисти по употребата за да се обезбеди максимална хигиена.Големина : 9 pc | Боја : Злато.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.