MOTOPOWER MP69033 Автомобил OBD2 Скенер Код Читач на Моторот Грешка Код Читач Скенерот МОЖЕ да Дијагностички Алатка за Скенирање на Сите OBD II Протокол Автомобили Од 1996 година
Свеж

MOTOPOWER MP69033 Автомобил OBD2 Скенер Код Читач на Моторот Грешка Код Читач Скенерот МОЖЕ да Дијагностички

DEN 600.00

Достапно е за нарачката

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон. . ✅【Мулти-Функции】- Практична Мулти-Функции OBD2 код читач карактеристики изградена-во OBD2 DTC пребарување библиотека, која ви помогне да се утврди причината на моторот светлина, да се прочита кодот, бришење кодот, видете замрзнување рамка, I/M подготвени, возило информации, проток на податоци, во реално-време крива, да се добие брзината на возилото информации, да се пресмета оптоварување вредност, моторот coolant температура, се мотор брзина. ✅【Широк Способност】- Поддржува 9 протоколи компатибилен со повеќето 1996 НАС-Базирани, 2000 ЕУ-Базирани и Азија автомобили, и поновите OBD II Одговара тип : Универзална.Автомобил Код Читач и Скенерот.Скенирање и избрише кодовите на грешка.Скенирање, се Поправи и Избрише кодовите.Повеќе брзина и моќни.Брз Тест здравјето на батеријата/алтернатор.Мора да се има алатка во вашиот алатка кутија.Мулти-Функции - Практична Мулти-Функции OBD2 код читач карактеристики изградена-во OBD2 DTC пребарување библиотека, која ви помогне да се утврди причината на моторот светлина, да се прочита кодот, бришење кодот, видете замрзнување рамка, I/M подготвени, возило информации, проток на податоци, во реално-време крива, да се добие брзината на возилото информации, да се пресмета оптоварување вредност, моторот coolant температура, се мотор брзина.Широк Способност - Поддржува 9 протоколи компатибилен со повеќето 1996 НАС-Базирани, 2000 ЕУ-Базирани и Азија автомобили, и поновите OBD II s во кутија - OBD2 Скенер Код Читач x 1, Упатството x 1.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.