Деца Расположливиот Лицето Маска Деца ноќта на Вештерките 3-Ply Earloop Заштитна Дише Деца Лицето Маска Момчиња Девојчиња Отворено Училиште(П#,20pcs)
Свеж

Деца Расположливиот Лицето Маска Деца ноќта на Вештерките 3-Ply Earloop Заштитна Дише Деца Лицето Маска Момчиња

DEN 2032.80

Достапно е за нарачката

Брза Испорака : брод од НАС, нашите маска обично ќе пристигне за 7-96 работни дена!Најдобар избор за вашиот детето.Материјал : за еднократна употреба маски, 84 слоеви со кожата-пријателски материјал, мека и пријатна, дише ткаенина е поудобно за малку оние што да се носат.Една Големина Одговара на Повеќето Деца : Прилагодлив носот жица, лесно се свиткуваат носот клип создава подобро-фитинг маска што ја покрива лицето поефикасно да одговара на вашите деца се соочуваат.Доволно еластична earloops се дизајнирани за да не се повлече на мали уши, се елиминира притисок во ушите за максимална удобност.Широко Примена : Деца расположливиот лицето маска, погоден за на училиште, парк, домот, игралиште, велосипедизам, продавница и секојдневно носење.Тоа е најдобрата заштита да се носат маски кога ќе патуваат низ пренатрупани аеродроми, автобуските терминали, трговски центри, забава и преполните градски улици.Гаранција : ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања во врска со нашите деца лицето маска, Ние ќе се потрудиме да го реши вашиот проблем да се обезбеди да добие најдобар шопинг искуство.Изработени од еколошки материјали, влага-доказ, не-токсични, не-иритирачки, меки и удобни.Дише материјали и симпатична модели се направи тоа практично и стилски.Посебни три-слој не-плетени дизајн може да се спречи прашина, автомобил издувни гасови, полен и други оштетувања.Совршен дизајн, кога ќе се носат, тоа може да одговара на вашето лице совршено.Еластична обетки се лесно да се носат без ставајќи притисок на ушите.Идеален за нокти салони или други области кои треба заштита, како што се болници, авиони, итн.големина на : 14.5x9cm Package се вклучени : 10/20/30/50/100pc Xmasks.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.