RIYIFER Клупи Кревет Крајот Столче, Складирање Нога Столче ПВЦ Кожа Шминка Столче за Спалната соба Дневна Соба и Ходникот-Кафеава(76 Х 38 Х 38) cm
Свеж

RIYIFER Клупи Кревет Крајот Столче, Складирање Нога Столче ПВЦ Кожа Шминка Столче за Спалната соба Дневна Соба

DEN 1332.72

Достапно е за нарачката

НЕ се СОБЕРАТ ПОТРЕБНИТЕ : нема потреба да се соберат на отоманската империја, и на врвот на седиштето подлога може да се отвори лесно, кој ќе заштедите вашето време и енергија. Целокупната Димензии : (30 х 15 х 15)" / (76 х 38 х 38)cm (L x W x H)4.Покрај тоа, тежината на нашата отоманската тежи само 4. Тежина : 10.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.