BlueDriver Bluetooth Про OBDII Скенирање Алатка за iPhone и Андроид
Свеж

BlueDriver Bluetooth Про OBDII Скенирање Алатка за iPhone и Андроид

DEN 700.80

Достапно е за нарачката

Дневник и извоз во живо на податоци како една датотека.Само Blue Driver ви дава комплетна дијагностичка слика.Покаже секој извор на податоци како график, колосек, или дигитален дисплеј.Следење на здравјето на вашето возило и да го видите суштински информации во реално време.) во комбинација со моќ и удобноста на вашиот паметен телефон или таблет.Со up-to-date на модерна алатка за скенирање, скенирање подлабоко да се чита, да се разбере, и избришете повеќе кодови.Добиете сето тоа со Зголемена Дијагностика.Blue Driver со гордост Американски сопственост и е OBD2 Дијагностички Алатка за Скенирање доверени од страна на професионални механика и развиена и е поддржан од страна на Професионални Инженери.Изберете бои, димензионирање и место во секоја постапка.Пристап до информации вообичаено достапна само за професионални механика на нивните најскапи алатки за скенирање.БЕЗ КАБЛИ : Сите способности на скапи скенирање алатка (продолжува возило покриеност, во живо на податоци, итн.ВИСТИНСКИ ПОПРАВКИ : Добијат неограничен возило специфични Поправка Извештаи, генерирани од нашата база на податоци на милиони поправки потврдена од страна на Професионални Автомобилски Техничари.Blue Driver ќе одговара на вашиот точната возило за специфични fix од базата на податоци на милиони поправки.Жичен кодови читателите не може да прочитате кодови од возило возило системи како ABS, воздушни перничиња, TPMS и повеќе.Покаже секој извор на податоци како график, колосек, или дигитален дисплеј.Подобрената Дијагностика достапни на : .Вашиот Поправка Извештај секогаш ќе содржат поправки, кои се потврдени од страна на ASE Овластени Техничари, па нема повеќе googling неверодостојни поправки дека отпадот вашето време и пари.Blue Driver чита (и поплочува) сите кодови на другите момци прочитајте ги и оние што воопшто не.На Blue Driver Сензор, поврзан со слободен Blue Driver Стан (i OS или Android), ви дава комплетна возило поправка решение.Изберете бои, димензионирање и место во секоја постапка.Дневник и извоз во живо на податоци како една датотека.Заштеда на време и пари.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.