DODYMPS Количка за Животно Платно Складирање Играчка Кутија/Bin/Коцка/Градите/Кошница/Организаторот за Деца, 13 инчи (Диносаурус)
Свеж

DODYMPS Количка за Животно Платно Складирање Играчка Кутија/Bin/Коцка/Градите/Кошница/Организаторот за Деца,

DEN 623.76

Достапно е за нарачката

100% Полиестер.Увезени. 100% Оксфорд.ЖИВОТНИТЕ за СКЛАДИРАЊЕ на КОЦКА - Мерки 13 x 13 x 13", Расклопна и Количка за Животно Платно Складирање Играчка Кутија/Bin/Коцка/Градите/Кошница/Организаторот За Деца.СОБА ОРГАНИЗАЦИЈА - Ова чување на коцка е прекрасно решение за чување на вашето дете соба уредни и чисти преку обезбедување на место за чување облека, играчки, книги, загатки, занаети, или други предмети.Дебели, цврсти, идеален за повеќето коцка shelving единици.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.