Rapala 6 1/2 Рибар е Клешти
Свеж

Rapala 6 1/2 Рибар е Клешти

DEN 311.76

Достапно е за нарачката

Јаглероден челик конструкција со никел позлатен заврши.Ко-украсениот костец за дополнителна удобност.Опис на производот наменет за години на сигурна услуга, Rapala Рибар е клешти се направени од издржлив јаглероден челик со никел позлатен заврши.Ко-украсениот костец за удобност со двоен лист пролет за леснотијата на користење и погодност.Сплит шут crimper, Rapala намамат подесување алатка и светло должност странични секачи се исто така вклучени.Карактеристики : - Co-Украсениот Мек Зафат Рачки - Rapala Намамат Подесување Алатка - Сплит Шут Crimper - Светло Должност Страна Машина - Двоен Лист Пролет - Јаглероден Челик Изградба Спецификации : - Димензии : 6-1/2" - Пакет Количина : 1 Од Производителот Јаглероден челик конструкција со никел позлатен заврши.Ко-украсениот костец за дополнителна удобност.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.