SKYN Клиника Обичај Мешавини Акни Камп за Полнење
Свеж

SKYN Клиника Обичај Мешавини Акни Камп за Полнење

DEN 477.36

Достапно е за нарачката

Овој Комплет вклучува : .Чекор Еден : Длабоко Чистење Чистење Чекор Б : Прочистувачките Тоник Чекор Б-СУМ : Микронизиран АУТСОРСИНГ Чистење Чекор C : Акни Серум 5% Чекор D : Ресторативна Крем Чекор E : Навлажнувачки заштитен фактор 30. Нашата Јасна Кожата Систем обичај помеша само за вашиот тип на акни и кожата, со висок квалитет, state-of-the-art состојки загарантирана да се расчисти акни-склони на кожата, бидејќи 2012. Овој Комплет вклучува : Чекор Еден : Длабоко Чистење Чистење Чекор Б : Прочистувачките Тоник Чекор Б-СУМ : Микронизиран АУТСОРСИНГ Чистење Чекор C : Акни Серум 5% Чекор D : Ресторативна Крем Чекор E : Навлажнувачки заштитен фактор 30.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.