AuInn Соголување Диск Тркало Брз Лесно Лента и Чистење на Дисковите 4-1/2 x 7/8 Абразивни средства за Чистење Алатки за Отстранување Боја, 'Рѓа (2 Сина+2 Црна+2 Виолетова, 4-1/2
Свеж

AuInn Соголување Диск Тркало Брз Лесно Лента и Чистење на Дисковите 4-1/2 x 7/8 Абразивни средства за Чистење

DEN 791.52

Достапно е за нарачката

Единствен мелење ефект.Постои оштетување на оригиналната површина.Различни Користење за Различни Боја Лента Дискови ▪ Пурпурна Лента Дискови имаат најдолгиот услугата живот и највисока ефикасност од црна и сина лента дискови. ▪ Нема штета да оригиналната површина. ▪ Лента Диск Почиста Комплет е погоден за мелење објекти на различни форми, отстранување на бојата на површината и цртање на површината за пункција. ▪ Униформа мелење ефект, помалку прашина. ▪ Црна Лента Дискови се дизајнирани да се отстрани светлина сликарство и обложување.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.