Renesas Електроника Америка, Inc. ZWIR4532 РАЗВОЈ НА СОФТВЕР НА SDAWIR-4532-01
Свеж

Renesas Електроника Америка, Inc. ZWIR4532 РАЗВОЈ НА СОФТВЕР НА SDAWIR-4532-01

DEN 8841.36

Достапно е за нарачката

Категорија : - RF/АКО и RFIDRF Евалуација и Развој Колекции.Одбори.Mfr : - Renesas Електроника Америка, Inc.Серија : - -.Дел Статус : - Активен. - Transceiver; 802.15.4 (6 Lo WPAN) За Употреба Со ZWIR4532 Product Спецификација : Категорија : - RF/АКО и RFIDRF Евалуација и Развој Kits Boards Mfr : - Renesas Електроника Америка, Inc.Серија : - -Дел Статус : - Active Type : - Transceiver; 802.15.4 (6 Lo WPAN)Фреквенција : - -За Употреба Со/слични Производи : - ZWIR4532 Supplied Содржина : - Одбор(s).

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

6 Парче Шампањ Сет
Свеж
6 Парче Шампањ Сет
Достапно е за нарачката
DEN 297.60
Оценка на купувачите: