Ходникот Чевли Складирање Клупата Железо Footstool Чевли Рек Кабинет Број на Клупата Седиште Складирање Организатор за Entryway Дневна Соба (Големина : 1004045cm)
Свеж

Ходникот Чевли Складирање Клупата Железо Footstool Чевли Рек Кабинет Број на Клупата Седиште Складирање Организатор

DEN 2189.76

Достапно е за нарачката

Име на производ : Складирање Benches Unit : Парче 1 (производот содржи само за чевли клупата и не содржи други предмети. ★Метална рамка, издржлив и силен, која може да издржи тежина од 200 KG,па Тоа е, исто така, не се ограничени на само чевли,тоа исто така би suite како место за книги, торби, цвеќиња или дури и додатоци.овој шик чевли решетката може да се стави насекаде околу вашиот дом, како што гардероба / облекување област , влезот, дневна соба или гаража.)Материјал : Рамка : Iron Size : должина : 80см , 100cm , 120cm, ширина : 40cm ,висина : 45см, Применливи место : Коридор, влезот, дневна соба, спална соба, студија, office Load имајќи : 200kg Washing : Сува крпа избришете-Size : големината прикажан погоре е вистинската стандардна големина.-Имајте на ум 1 : ве Молиме не го стави во влажна средина за долго време.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

6 Парче Шампањ Сет
Свеж
6 Парче Шампањ Сет
Достапно е за нарачката
DEN 297.60
Оценка на купувачите: