LEVOIT Vista 200 Замена на Филтер, 2 Пакет, Црна, 2 Count & Прочистувач на Воздух НН-PUR131 Замена на Филтер, Точно HEPA & Активиран Јаглерод Филтри Сет, ЛВ-PUR131-RF
Свеж

LEVOIT Vista 200 Замена на Филтер, 2 Пакет, Црна, 2 Count & Прочистувач на Воздух НН-PUR131 Замена на Филтер,

DEN 2256.00

Достапно е за нарачката

Користењето на пенкало или молив да притиснете на црна копчето за ресетирање внатрешноста на пропустливи на страната на прочистувач на воздух.Иако овие широко потенцијал домаќинство загадувачи на воздухот може да звучи застрашувачка, постои нешто што се достапни за да се помогне да ја ограничат вашата изложеност на штетни затворен воздух. 97% од воздушни честички 0.Препорачливо е да го замени филтри за воздух секои 6 месеци.Најлон Пред-Филтер + Точно HEPA Филтер + активниот јаглен Филтер, поефикасно помагање во отстранување на 99.Ова е LEVOIT Vista 200 Прочистувач на Воздух со висока ефикасност 3-во-1 Вистина HEPA Филтер.Филтри мали честички како што се чад, мали честички прашина, мувла спори, и алергени како полен, првут, и грините.Производот 2 : H13 Вистински Hepa Технологија : филтри 99.Производот 2 : 3-Фаза Филтрација Систем : H13 Вистински HEPA, парична казна прелиминарни филтер, и тешки активиран јаглерод филтри за намалување на несаканите мириси во вашата дневна простори.LEVOIT Прочистувач на Воздух НН-PUR131 Замена на Филтер, Точно HEPA бидете сигурни дека се повлече јазичиња се соочуваат со отворањето.На филтри за воздух фати честички како мали како 0.LEVOIT Vista 200 Замена на Филтер, 2 Пакет, Црна, 2 Count Why Ви Треба Прочистувач на Воздух ?Постојат главно компоненти на нездраво затворен авион, што обично вклучува работи како полен, lint, чад, домашна прашина, и животински првут и така натаму.Зошто да Изберете LEVOIT Vista 200 Прочистувач на Воздух?Прочистувач на воздух користи 3-фаза филтрација систем за прочистување на воздухот, обезбедување на вас со некои многу потребни олеснување.На "Промена на Филтер" симбол сега треба да се исклучи Бидете сигурни дека исто така се исчисти прашината сензор на страната на прочистувач на воздухот со користење на чист памук брис Кога јас Треба да го Замени Мојот Филтри?На филтри за воздух може да се користи за период до 6 месеци, во зависност од тоа колку често вашиот прочистувач на воздухот се користи.Производ 1 : Топло Одржување Совет : Кога вашиот прочистувач на воздух филтер добива стариот, ефикасноста ќе се намали, кога вашиот прочистувач на воздух работи, оставајќи повеќе загадувачки супстанции во воздухот.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

6 Парче Шампањ Сет
Свеж
6 Парче Шампањ Сет
Достапно е за нарачката
DEN 297.60
Оценка на купувачите: