Gran Turismo: Спорт убава книга челик Издание (Ексклузивно за Амазон.ко.велика британија) (PS4)
Свеж

Gran Turismo: Спорт убава книга челик Издание (Ексклузивно за Амазон.ко.велика британија) (PS4)

DEN 273.84

Достапно е за нарачката

Џем-спакувани во ексклузивното злато убава книга челик, ова издание на Gran Turismo Спорт ќе им помогне да се добие надвор линија пред другите пак, имаат дури имаше шанса да го менува бројот на вртежи на нивните мотори.Преполн со домаќинот на дигитални екстра е да ви помогне на вашиот пат до вашиот сон гаража, livery налепници за да го прилагодите вашиот возење, стенд-надвор од толпата со хром трки шлем и 60 PS4 аватари.На убава книга челик издание, исто така, доаѓа со шест во играта автомобили (види опис за целосна детали).Објектот е на англиски јазик.Џем-спакувани во злато челик книга, ова издание на Gran Turismo Спорт ќе им помогне да се добие надвор линија пред другите пак, имаат дури имаше шанса да го менува бројот на вртежи на нивните мотори.Преполн со домаќинот на дигитални екстра е во во-игра кредити да ви помогне на вашиот пат до вашиот сон гаража, livery налепници за да го прилагодите вашиот возење, стенд-надвор од толпата со хром трки шлем и 60 различни PS4 аватари.Челик книга издание, исто така, доаѓа со шест во играта автомобили : Toyota FT-1 Визија GT Група 3 GT-R NISMO GT3 N24 Шулц Motorsport Corvette C7 Гр.3 Mégane Р. С. Trophy Mi To 1.4 T Sport Golf VII GTI.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.