Umbra Cinch Перење Забавува, Сива, Бела
Свеж

Umbra Cinch Перење Забавува, Сива, Бела

DEN 2090.64

Достапно е за нарачката

НА ПЕРЕЊЕ КОШНИЦА REIMAGINED : модерна преземе старомодна пластични перење кошница, Cinch е слободна стои перење забавува со флексибилна рамка и отстранлив мрежа перење торба.ЛЕСНИ s жица основа и рамка додадете современ допир и направете го тоа лесно да го зграби и да застане на свои.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

6 Парче Шампањ Сет
Свеж
6 Парче Шампањ Сет
Достапно е за нарачката
DEN 297.60
Оценка на купувачите: