Vutec Stiletto Ѕид Проектор Екран 129In Diag 2.35:1 Ултра Тенка Рамка со Високи Перформанси Површината Анти-Браздата Филм за домашно Кино Кино Перформанси |САД Направија| Лесно с
Свеж

Vutec Stiletto Ѕид Проектор Екран 129In Diag 2.35:1 Ултра Тенка Рамка со Високи Перформанси Површината Анти-Браздата

DEN 2015.76

Достапно е за нарачката

* Ѕид-монтирани или цел на прилагодливи Тубуларна "Т" Рамка се Залага за преносливост (се продава одделно).На Stiletto е направен за пред проектори проектирање на екранот, и има голема широк слика видите.Трајно tensioned, лесна-за-користење на проектор ѕид екран.Наградуваниот Stiletto Фиксна Рамка Ѕид Монтирани Проектор Екран Ултра Тенка Рамка на високо-перформанси проектор екран.Екран Материјал : Grey Dove : светло сив екран кој работи добро за длабочина и јасност.На Stiletto Фиксна Ѕид Проектор Екран е идеална за Домашни Театри, Соби за непушачи, Забава и Игри Соби, како и Конференциски Сали, Обука Соби, Спортски Настани и многу повеќе.На Stiletto е направен за пред проектори проектирање на екранот, и има голема широк слика видите. * Сликата на Stiletto е чист и јасен и ќе се покаже слики во 4 K, 8 K Ултра HD или повисок, во зависност од проекторот е способност.Браздата Слободни : Vutec Патентиран Tensioning Систем (VTS).Екран Материјал : Видете подолу за Добивка и informationon сите 4 екрани површината опции, вклучувајќи accustic за soundbars зад екранот.На Stiletto е направен за пред проектори проектирање на екранот, и има голема широк слика видите. * Ултра тенка рамка е наредено во црно, други бои на располагање.Испорака во внатрешноста на живеење .Vutec Stiletto Ултра Тенок 1 1/6 Inch Фиксна Рамка Проектор Екран 129 инчен Дијагонала 2.6 Добивка.95 Добивка.Произведува lifelike слики со совршена боја верност * Ова е трајно tensioned, лесна-за-користење на проектор ѕид екран.Прилагодливи Тубуларна "Т" Рамка се Залага за преносливост на располагање.Забелешка : Дополнителни трошоци за folowing : димензии, над 150" ќе биде предаден во гајба и бара лифт портата или вилушка лифт.Vutec Корпорација, на Флорида САД Семејна Компанија.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.