Сојузничките Месинг WP-61 Waverly Место за Собирање Суета Врвот Сапун Фармацевт, Полиран Месинг
Свеж

Сојузничките Месинг WP-61 Waverly Место за Собирање Суета Врвот Сапун Фармацевт, Полиран Месинг

DEN 2928.96

Достапно е за нарачката

Традиционалниот дизајн со класичен дизајн елементи.Дарежлив 5 унца капацитет шише.Ние, исто така, вклучени безбедност во многу дизајни тука; во прилог на земи бар кој ги исполнува АДА стандарди, постојат, исто така, ѕид-монтирани мирис стап и votive на сопствениците.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.