Kamize Розова Лажни Нокти Долги Bling Притиснете на Ноктите Балерина Луксузни Ковчег Rhinestones Лажни Нокти, за Жени и Girls24PCS
Свеж

Kamize Розова Лажни Нокти Долги Bling Притиснете на Ноктите Балерина Луксузни Ковчег Rhinestones Лажни Нокти,

DEN 215.76

Достапно е за нарачката

【Безбеден и здрав материјал】Долго балерина розова лажни нокти, ковчег направен од акрил ABS, еколошки, не повреда на рацете, не е лесно да се скрши. 【Различни големини】Ковчег притиснете во ноктите имаат 12 различни големини на ноктите, 24 Pcs лажни нокти, и слободни ленти може да се кастри да било големина ви се допаѓа и одговара.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви одговори на вашите податоци во времето. 【Минимална инсталација】Лажни ноктите со bling дизајни само изберете ноктите парче што ви одговара, полски на ноктот, ставете желе лепак ние им даде далеку, и притиснете тренди нокти за 30 години за да се добие природни нокти кои девојки се допаѓа.Нежно тријте го помине парчиња со ноктите се држиме за отстранување на површината кутикулите, исплакнете го и одржување на ноктите чисти и dry2. 【Широко се користи】на доградба на Акрилни нокти, притиснете на навистина погодна за танц партии, викенд патувања, свадби, партии, Божиќ, ноќта на Вештерките, ќе добиете многу на благодарност за ова.Трим според формата и должината на печатот на ноктите ќе want How да се отстрани?Натопете вашите нокти во топла вода и нежно кора надвор пред-залепени ноктите од страна после неколку minutes Remove лепак налепница и одржување на лажни нокти совет за следниот пат use Note Please не остави на доградба на акрилни нокти во вода за долго време, тоа ќе се направи нокти падне easily How долго може да трае?Ние нудиме висок квалитет желе заболување(за последните 7 дена и повеќе)-да се Чува далеку од вода за 1 час по примена на лажни нокти-Можете да го користите други додатоци да се придржуваат до лажни ноктите за да се создаде вашиот омилен стил-избегнувајте долго изложување на топла вода и сапун за подолго lasting Thank сте за љубов и за изборот Kamize лажни ноктите со дизајни.Изберете големина, кој најдобро одговара на вашите нокти, земање соодветен износ од лепило или слободни желе лепак на внатрешноста на одбраната помине plate3.Притиснете на лажни ноктите на вашиот сопствен ноктите и задржете ги за 30 секунди.Поради ограничената употреба на желе лепак, ние ви препорачуваме да ја користите вашата сопствена лепак.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

6 Парче Шампањ Сет
Свеж
6 Парче Шампањ Сет
Достапно е за нарачката
DEN 297.60
Оценка на купувачите: