ATEYC Табела Броеви, Акрилик Триаголник Табела Картичка Двострано V Облик на Табела Карта Кафе Бар Седење Табела Број Свадба, Роденден Резерви (Големина : 1 100)
Свеж

ATEYC Табела Броеви, Акрилик Триаголник Табела Картичка Двострано V Облик на Табела Карта Кафе Бар Седење Табела

DEN 724.80

Достапно е за нарачката

♥ Табела Број Материјал : Акрил, Безбеден и еколошки. ♥ Табела Броеви големина : 8×8×7 cm/3.15 x 3.15×2.76 инчи, Дебелина : 3мм. ♥ Широк спектар на употреба : Табела Броеви двострано за лесна идентификација.броеви може да се користи за вашата свадба, роденден или посебен настан. ♥ Пакет, Вклучувајќи : 1 до 10 , 1 до 20 од 1 до 30 од 1 до 40 , 1 50 1 до 60 , 1 до 70 години , од 1 до 80 од 1 до 90 , 1 до 100 Табела броеви (1 Set). ♥ Услугата : Доколку е потребно други дигитални пакети, ве молиме контактирајте со нас, ние ја поддржуваме прилагодување.Забелешка : ве Молиме овозможи 0.1-0.5 mm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

6 Парче Шампањ Сет
Свеж
6 Парче Шампањ Сет
Достапно е за нарачката
DEN 297.60
Оценка на купувачите: