YZZSJC Салата за Вежбање Стомачни Тренингот Насловна Фитнес Ab-Ролки Седат Прозорци Преносни Алатка Абдоминална Тренингот Седат Прозорци Асистент (Боја : Зелена)
Свеж

YZZSJC Салата за Вежбање Стомачни Тренингот Насловна Фитнес Ab-Ролки Седат Прозорци Преносни Алатка Абдоминална

DEN 2371.20

Достапно е за нарачката

Седат прозорци уред фитнес опрема ергономски дизајниран за здравство, мека, безбедно и удобно.Зголемување на пена, меки и удобни, нема болка во задниот дел на стапалото.Седи-up асистент опрема може да се употребува дома или во канцеларија за обликување на вашето тело и трим половината.Ви помагаат да направите седат прозорци, push-up прозорци, странични удари, стомачни вежби, назад екстензии, лактите, push-up прозорци и други вежби.Идеална преносни вежба алатка која може да заштедите време и пари.Можете да вежбате вест линии без да оди надвор.Вежба уред е компактен и лесен, многу погодно за дома тренингот и патување.Простор за заштеда на енергија и многу лесен за складирање и за носење каде и да одите.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

6 Парче Шампањ Сет
Свеж
6 Парче Шампањ Сет
Достапно е за нарачката
DEN 297.60
Оценка на купувачите: