MCHIVER Автомобил Backseat Организатор - Божиќ Снегулки Розова Автомобил Складирање Џебови Удар Душеци столче Назад Заштитници Одлична за Вратот Massager
Свеж

MCHIVER Автомобил Backseat Организатор - Божиќ Снегулки Розова Автомобил Складирање Џебови Удар Душеци столче

DEN 527.76

Достапно е за нарачката

9 инчи, кој е погоден за повеќето возила, како на пример автомобили, спортски автомобили, мали камиони или комбиња.Божиќ Снегулки Розево столче Назад Заштитник е доволно голем!Анти-удар влошки може да и ги покрие задниот дел на предните седишта за да се заштити вашата ткаенина или кожа седишта од нечистотија, гребнатини и остатоци лево од страна на децата започна далеку од тврдоглави дамки.Тоа е многу лесен и лесно може да се инсталира и укината.Мулти Складирање Џебови Во прилог на корне превенција, нашата анти-удар влошки, исто така, вклучуваат хартија totwel складирање торба, пијалаци складирање торба, невидлив телефон торба,се нацрта на хартија ткиво кутија.Симпатична Модел Нашиот автомобил анти удар подлога има симпатична модели. [Супер Едноставен за Чистење] : Овие удар душеци направени од издржлив оксфорд ткаенина водоотпорен и многу лесно да се чисти.Нашиот автомобил складирање џебовите е доволно голем да ги покрие задниот дел на возачот и совозачот места да се заштити од гребнатини, пет гребнатини, и валкани чевли марки.На дното е анти-удар подлога и куките се додаде за да се направи тоа се повеќе стабилни.tag2 може да го привлече вашето дете внимание и да возење забавно и пријатно. [Квалитетен Материјал] : Сите наши задното седиште заштитник се изградени со висок квалитет на материјалите, што го даде својот удар душеци супер-долг живот.Супер Издржлив На столче заштитник е изработена од водоотпорен и солза-отпорен материјал и е лесно да се избрише се чистат со влажна крпа.И ние го напушти штетни хемикалии за да се задржи безбедно и среќно.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

6 Парче Шампањ Сет
Свеж
6 Парче Шампањ Сет
Достапно е за нарачката
DEN 297.60
Оценка на купувачите: