Pdr Прачки - Дент Поправка Алатка Paintless Автомобил Дент Поправка На Уред Чекан Алуминиум Авто Автомобил Тело Дент Отстранување Поправка Потчукнете Надолу Чекан Униве
Свеж

Pdr Прачки - Дент Поправка Алатка Paintless Автомобил Дент Поправка На Уред Чекан Алуминиум Авто Автомобил Тело

DEN 986.40

Достапно е за нарачката

✅★АЛУМИНИУМ МАТЕРИЈАЛ : Ова дент поправка алатка проекти се направени од високо-квалитет на алуминиум, што има голема сила, специфична сила блиску до висок легиран челик, и специфична цврстина надминува челик, кој има добра отпорност на корозија, па овој производ е многу издржливи. - pdr прачки. ✅★АЛУМИНИУМ МАТЕРИЈАЛ : Ова дент поправка алатка проекти се направени од високо-квалитет на алуминиум, што има голема сила, специфична сила блиску до висок легиран челик, и специфична цврстина надминува челик, кој има добра отпорност на корозија, па овој производ е многу издржливи. - pdr прачки. ✅★ОБЕЗБЕДУВАЊЕ на КВАЛИТЕТ : Ние сме професионални продавачи.Нашиот автомобил дент поправка на уред има положено квалитет на тестови пред да ја напушти фабриката.Ние и ветуваме да ви обезбеди со нови, високо квалитетни производи и брзо транспортни услуги.Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви обезбедиме со совршен по-продажбата на услугата се додека не се задоволни, па ве молиме да бидат сигурни да се купи. ✅★УДОБНА РАЧКА : Ова дент смена дизајниран со текстура рачка за и удобно употреба, дури и за долго време без замор. ✅★ПОПРАВИ НЕРЕГУЛАРНИ УЧЕНИЦИТЕ : Ова дент смена алатка има заменлив совети за некои неправилни вдлабнатини, кои можат да ви помогнат за поправка на некои неправилни учениците.Погоден за сите видови на рамни метални, автомобилот метална врата и фрижидер учениците. ✅★НЕ-ДЕСТРУКТИВНИ ПОПРАВКА : Ова paintless дент поправка комплет е лесен за користење, нема да го оштети оригиналната боја, може да се купи со доверба.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.