Coopay 200 Парчиња Ѓердан Екранот Картички Празно Ѓердан Држачот на Kraft Хартија Накит Екранот Виси Картички за Ѓердани, Белегзии, Накит Висат Ознаки, 4.7 x 2 Инчи (Црна)
Свеж

Coopay 200 Парчиња Ѓердан Екранот Картички Празно Ѓердан Држачот на Kraft Хартија Накит Екранот Виси Картички

DEN 287.76

Достапно е за нарачката

Пакетот вклучува : дојде со 200 парчиња црн екран картички за да го реши вашиот накит екранот проблем.Соодветна големина : големината на earring картички е 4.7 x 2 инчен кои се вклопуваат повеќето накит.Овие празни картички се создадени без никаква шема, така што можете да го напишете вашиот сопствен информации на нив, како што се логото или името.Лесен за користење : овие накит карта сопствениците дојде пред-голови за лесно виткање и се погодни за широк спектар на синџир стил накит, вклучувајќи, нараквици, ѓердани, и anklets.Виси дупка е исто така на располагање за да се прикаже на екранот на виси полици.Квалитет на материјалот : направен од 300g kraft хартија, трајни и висок квалитет.Разни апликација : можете да ги користите нашите производи да ги зачувате вашите накит дома или да ги користите за да заврши вашето домашно украси и подарите на другите.Исто така можете да ги користите за да се прикажат накит на екранот кабинети на шопинг.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.