Aristo Џамбо Нерѓосувачки Челик Садови(3.5-6.4 L, Сребро) - Сет на 4
Свеж

Aristo Џамбо Нерѓосувачки Челик Садови(3.5-6.4 L, Сребро) - Сет на 4

DEN 1438.80

Достапно е за нарачката

Околу Пакување содржина : - Сад 1 : Дијаметар : 16 см , Висина : 21 см (3500ml) Прибл Контејнерски 2 : Дијаметар : 17 см , Висина : 22 см (4250ml) Прибл Контејнер 3 : Дијаметар : 18 см , Висина : 23 см (5300ml) Прибл Контејнер 4 : Дијаметар : 19 см , Висина : 25 см (6400ml) Прибл Опис : - Сребрена Боја Нерѓосувачки Челик Тежина : Приближното 2650 game masters.Јачина на звук : - 3.5 да 6.4 литри.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

6 Парче Шампањ Сет
Свеж
6 Парче Шампањ Сет
Достапно е за нарачката
DEN 297.60
Оценка на купувачите: