Висока Пета Чоколадо Мувла 3d Чевли Бонбони Мувла Роденденска Торта Калапи чоколадо Платформа Висока Пета Мувла Големи Чоколадо Калапи 3d Фондан Пета Мувла
Свеж

Висока Пета Чоколадо Мувла 3d Чевли Бонбони Мувла Роденденска Торта Калапи чоколадо Платформа Висока Пета Мувла

DEN 285.12

Достапно е за нарачката

????Направени од високо-квалитетна храна-одделение АБС материјал.Нема мирис, не исчезнува, лесен за чистење.Храна одделение производи, многу погоден за правење колачи и чоколадо tools.Тоа не се однесува на микробрановите и печки. ????На чевли мувла на високо-револвер чевли торта е здрав и издржлив и може да се користи за долго време.Висока цврстина, лесно да се demould, можете да продолжите да додавате слој на површината на чоколадо сос; допрете за да се отстрани се стега, отворање на мувла и се повлече во готовиот производ.Многу погодна за рачно изработени чоколадо, бонбони, торта декорација, итн. ????Како професионален чоколадо печење алатка, може да се направи рачно изработени чоколади, бонбони, колачи, колачи или бисквити за вашето семејство за време на секој одмор.Тоа може да се користи како торта калап за семејна забава, зголемување на печење интерес, роденден или празник подароци. ????Многу погоден за правење на cabochons, plexiglass, смола украси, виси украси, дома декорација, paperweights, pendulums, уметнички дела и сл.; тоа може да се користи со епоксидна, восок, сапун и други материјали. ????Идеален подарок : одличен подарок за пријателите и семејството кои сакаат чоколадо или печење(Ние нудиме 60-дневниот гаранција за парите назад.Ако имате било какви прашања, коментари или проблеми, ве молиме контактирајте со нас.Ние сме посветени на обезбедување на вас со одличен искуство во било кое време.).Име на производ : торта мувла чевли/калап за торта/чоколадо калапичевли чоколадо мувла големина : 19cm x 18cm / 7.48" x 7.07" (приближно)Материјал : храна одделение ABSColor : transparent Features : еднократно, силна и цврста.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.