Валенсија Верона домашно Кино Седишта | Премиум Врвот Жито италијански 9000 Кожа, Енергија регулируема Облегалка, Моќ потпирачи за глава, LED Осветлување (Ред на 3, Црна
Свеж

Валенсија Верона домашно Кино Седишта | Премиум Врвот Жито италијански 9000 Кожа, Енергија регулируема Облегалка,

DEN 863.76

Достапно е за нарачката

Напојува потпирачи за глава - ви овозможува да ја прилагодите на вашите саканиот агол на гледање.Едноставен и елегантен дизајн - скриени потпирач ви овозможува да се скрие уреди и закуски.Топ жито Премиум италијански 9000 вистинска кожа - совршени за додавање луксузен изглед на вашиот дом театар соба.Систем за контрола - вклучува LED амбиентниот база, ПРЕДВОДЕНА чаша носителот, и USB функција да ја полните вашата уреди додека гледате филм.Полулегнал механизам - recline удобно додека заштеда на простор со ѕид hugging функција.Оваа функција ви овозможува да се зачува простор.Ве молиме Проверете ја нашата Политика на Враќање Која е Достапна на продавачот Elunevision Профил Под Делот на Чести Поставуваат Прашања.Да се создаде куќа која е ремек-дело на дизајн и комфор.Што заслужуваат да го имаат најдоброто од мебел за вашиот простор за живеење.Сакате удобност и стил, кои се вклопуваат заедно беспрекорно.Внесете го Верона театар седишта систем.Оваа комбинација на луксуз и модерен дизајн комплименти секоја соба во вашиот засолниште, и ќе биде завидувам на вашите пријатели и соседи.Сега можете да имате сето тоа; дали да комплимент вашиот маж пештера, или за да додадете контакт на класа на вашата семејна просторија, Верона систем одговара на сечиј вкус.На поместена перници обезбеди голема lumbar поддршка, и кочии-стил регулируема облегалка ви нуди одличен начин да ја ослободат назад и да се релаксираат по долго ден, гледајќи ги вашите омилени филмови или играат возбудлив видео игри со вашите пријатели и семејство.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.