Kaerott 6 Pack Interlocking Палубата Плочки 12 x 12 Дрво Пластични Композити се Материјали Трајни производи за Пред Тремот, Тераса, Балкон, Gazebo (6, Браун 3D)
Свеж

Kaerott 6 Pack Interlocking Палубата Плочки 12 x 12 Дрво Пластични Композити се Материјали Трајни производи

DEN 695.76

Достапно е за нарачката

Лесно да се инсталира со себе без никакви алатки.Совршен натпревар и прецизност проред меѓу секој плочка.Нашите тротоарите плочки се направени од дрво-пластични композити.Овој материјал е трајност од природно дрво.Пластична подлога се крева нагоре плочки и овозможува соодветна дренажа и вентилација.Тоа може да се примени и во затворени простории и на отворено, како палубата, пред тремот, тераса, балкон, gazebo, стаклена градина, итн.Пакетот вклучува 6 парчиња на 12" x 12" дрво interlocking тротоарите плочки.Вкупно за 6 квадратни.ft.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

6 Парче Шампањ Сет
Свеж
6 Парче Шампањ Сет
Достапно е за нарачката
DEN 297.60
Оценка на купувачите: