Michael Kors Жените Darci Сребро-Тонови-Тон Види MK3404
Свеж

Michael Kors Жените Darci Сребро-Тонови-Тон Види MK3404

DEN 5399.76

Достапно е за нарачката

Круг се види со кристално украсен бирате и рамки со логото текст и минималистички рецка час маркери. 39 mm нерѓосувачки челик случај и со минерални dial прозорец.Кварц движење, со аналогни екранот.Нерѓосувачки челик бенд со пати-во текот затворач со двојно притисни го копчето за безбедност.Отпорен на вода до 50 m (165 ft) : Во принцип, погоден за кратки периоди на рекреативни пливање, но не нуркање или нуркањето.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

6 Парче Шампањ Сет
Свеж
6 Парче Шампањ Сет
Достапно е за нарачката
DEN 297.60
Оценка на купувачите: