Hirsh Индустрии 22 Длабоко Вертикална Датотека Кабинет 4-Фиока Писмо, Големина Китови, 17891
Свеж

Hirsh Индустрии 22 Длабоко Вертикална Датотека Кабинет 4-Фиока Писмо, Големина Китови, 17891

DEN 2244.00

Достапно е за нарачката

Комерцијални одделение топката-имајќи суспензија овозможува целосно натоварен фиоки за да го отворите со леснотија.Писмо Големина.Прецизност челик топка-лежишта обезбеди крајната во мазна и тивко фиока перформанси.Заклучување вклучени за да се задржи содржината на сите фиоки безбеден.Ограничен Доживотна Гаранција.Комерцијална Оценка на квалитет - наменета за интензивна употреба.Три-парче топката-имајќи слајд суспензија овозможува максимална фиока проширување.Јадро-отстранлив за заклучување овозможува факултативна едно-копче за погодност за повеќе датотеки.Високо-страна фиоки прифати виси датотека папки, елиминирање на потребата за дополнителни додатоци.Тешки-должност челична конструкција со алуминиумски рачки и етикета на сопствениците.Печени-на емајлот заврши.Ги исполнува или го надминува ANSI/BIMFA стандарди., Број на 1.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.