MEACHOW Нови Отпорен на Гребење Стакло Леќа,Handlebar Велосипед Огледало, Rotatable Безбедно Rearview Огледало, Велосипед Огледало,МИ-007(2019-2020)
Свеж

MEACHOW Нови Отпорен на Гребење Стакло Леќа,Handlebar Велосипед Огледало, Rotatable Безбедно Rearview Огледало,

DEN 2095.20

Достапно е за нарачката

Леќа–Blast-отпорни сигурносно стакло леќа со анти-отсјај слој со Висока Дефиниција,Анти-отсјај, Автомобил Користи Безбедно Стаклена Леќа.Тело–Еко-пријателски отпорност на влакна-засилен најлон.Менгеме–Висока јачина алуминиум.Употреба–се Вклопува ***22.2 мм*** Дијаметар Handlebar ; хексадецимален копче за 4mm (Не се Вклучени) / Препорачуваме 2 Nm вртежен момент!! (***НЕ"Т ОДГОВАРА КАПКА БАР***).Sliver Леќа–Анти-отсјај 50% ; Сина Леќа–Анти-отсјај 75%.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.