Четка за заби Држачот за Ѕид за правилно Поставена за Бања, Електрична Четка за заби Фармацевт Носителот, Мулти-Функционални Држач, Четка за заби за Деца, Бања Склад
Свеж

Четка за заби Држачот за Ѕид за правилно Поставена за Бања, Електрична Четка за заби Фармацевт Носителот, Мулти-Функционални

DEN 431.76

Достапно е за нарачката

На дното на чашата усвојува зајакнат магнетни дизајн за да се осигура дека купот е цврсто фиксирани на четката за носител со капак. 【Исклучителна Малите Налепници 】На држач, четка за заби за деца има шест симпатична налепници што може да биде прикачено на различни првенства, која не само што може да се направи разлика чаши но, исто така, привлекуваат децата внимание и да ги надминат лоша навика да не четкање на забите.Може да се стави чешли, жилети, нега на кожата производи, бања производи за складирање платформа за да ја зачувате вашата countertop простор, исто така може да се одржи вашите мали предмети во фиока. 【Магнетни Вшмукување Дизајн】 : електрична четка за заби држачот за ѕид за правилно поставена има две наопаку магнетни чаши, кои може да се исцеди водата брзо за да се задржи миење на устата чаши сува.Двојно првенство држач, четка за заби, специјално дизајнирани за парови или двајца членови на семејството.Исклучителна налепници и луксузен бела четка за заби носители се исто така добри подароци за Божиќ.Симпатична четка за заби носител е лесно да се инсталира, нема алатки се потребни, само не-означување на налепницата е поставен на ѕид, кои ниту штети на ѕидот заштедува простор.Сивата туш четка за заби носителот може да ги исполни вашите многу потреби. 【Каже Збогум на Валкани Хаос 】едноставен изглед на четката држачот за ѕид за правилно поставени се избегнува проблемот на паста за заби истекување предизвикани од паста за заби крцкањето уред, се избегнува неуредна, и го задржува бања чиста и уредна на сите времиња.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.