BAMEOS Utensil Фиока Организатор, Прибор за јадење Фах Биро Фиока Организатор Сребрениот Носителот Кујнски Ножеви Фах Фиока Организатор, Чиста Бамбус Прибор за јадење во
Свеж

BAMEOS Utensil Фиока Организатор, Прибор за јадење Фах Биро Фиока Организатор Сребрениот Носителот Кујнски Ножеви

DEN 407.76

Достапно е за нарачката

Ова може да се намали средена и да се избегне очајно пребарува за изгубени предмети. 【МУЛТИ-ЦЕЛ ПОГОДНОСТ】 На бамбус фиока организатор, исто така, работи и во други области на вашиот дом, како што се одржување на канцеларија или уметност резерви, уредни и уреден.Едноставно ги бамбус фиока организатор надолу со влажна крпа (не го потопувајте или впие во вода).71 lb Note : Ова бамбус фиока организатор додава некои ребра на изработка, донесување на фиока организатор повеќе здрав и не е лесно да се оштетат.Се разбира тоа може да се направи добар употреба во спалната соба или бања со одржување на лични предмети, како на косата врски, накит и други додатоци.Спецификации : - Боја : основно - Материјал : Бамбус - Собранието ви се Потребни : НЕ - Алатка Вклучени : НЕ - Производ големина : 9.Можете да види сè во поглед без да изгуби ништо.Производот ви овозможува зголемување на резолуцијата, атрактивни за внатрешни работи за секоја фиока што сакате да ги задржите убаво, како што има 5 прегради. 【ЕКО & SAFE МАТЕРИЈАЛ】Ние изградени нашата кујна фиока dividers со органски бамбус, претставува обновлив ресурс што е здрав, елегантна и издржлива да трае со години. 【ЛЕСНО ДА се ОДРЖУВА И да се ГРИЖИ】 Бамбус не е само понежниот на ножеви од пластични но, исто така, полесно да се чисти и одржува од дрвени предмети— може да се чистат брзо со топла вода.Обезбеди фиоки во кујната и пошироко се уредни и организирани.Разни прегради обезбеди оптимален простор за одржување лажички, супа лажици, гранки, ножеви, и служат разни парчиња, како и прибор за готвење и алатки како маша, може да отварачки, и храна термометри.96" H - Производ тежина : 2.Храна-безбедно завршница на сите површини. 【ФЛЕКСИБИЛНИ ГОЛЕМИНА】 Со длабоко dividers, може да се направи посебна фиока за вашиот дом.Исто така, тоа е лесно да се исчисти само со влажна крпа.Features Practical Простор за Складирање:Посебна и чува прибор за јадење, кујна направи, прибор и повеќе со девет прегради за сместување на секоја фиока за складирање потреби.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.