SAKOLLA Игра Контролер Фондан Калапи, 12 Празнина Видео Контролер Бонбони Калапи за Чоколадо, Торта се Појавува, Смола, Полимер Глина
Свеж

SAKOLLA Игра Контролер Фондан Калапи, 12 Празнина Видео Контролер Бонбони Калапи за Чоколадо, Торта се Појавува,

DEN 287.76

Достапно е за нарачката

МАТЕРИЈАЛ : Направен од 100% висок квалитет на материјалите.трајни производи за употреба во фрижидер, машина за миење садови, фурна, микробранова печка.НАЈДОБРИ рачно изработени ПОДАРОЦИ : најновите 16 празнина дизајн, за декорација на торти, cupcake toppers, чоколадо, jello снимки, мини muffins, бонбони одлуки.ГОЛЕМИНА : Прибл 7.7" x 4.8" x 0.5", еден пора околу 1.8" x 1.2".изгледа речиси вистински!.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Не само за храна,тоа е исто така одличен алатки за децата да DIY глина ракотворби,и се користи за да ги красат сапун, можете да најдете повеќе креативно користење на методот. 100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање - Контактирајте не за било какви проблеми или прашања во ПРВ план.Ќе бидете сигурни дека ќе го добиете најдоброто решение или полн со пари назад, ако не се задоволни.Ве молиме имајте во предвид големината пред да го купат.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.