Cloud XS850 - Октански Седишта - систем за домашно Кино, Столици - Црна Врзани Кожа - Прирачник Recline - Ред 4 Места со Центарот Двојка - Простор за Заштеда на енергија Дизајн
Свеж

Cloud XS850 - Октански Седишта - систем за домашно Кино, Столици - Црна Врзани Кожа - Прирачник Recline - Ред

DEN 1248.00

Достапно е за нарачката

ЅИДОТ SAVER МЕХАНИЗАМ : Само треба неколку инчи зад седиштето целосно recline.Recline без напор со повлекување на рачката на внатрешната страна на раката.ПРОСТОР за ЗАШТЕДА на енергија ДИЗАЈН : совршено се Вклопува во својата соба но сепак нуди висок седиште назад за одлична главата и вратот поддршка.Секое седиште бродови одделно & целосно состави.Мора да се закачите на седиштето на грбот.ПЕРНИЦА СОВРШЕН МЕКОСТ : Премиум pocketed серпентина конструкција за цел живот не-дисторзии седење.Печката-сушени тврдо рамка.Богата врзани кожен тапацир.Екслузивно УДОБНОСТ & DETAIL : Кочии стил подложка за нозе за континуирано нога поддршка и стилски еспресо дрво блок нозе.Брусен метал сребро пијат носители кои лесно може да бидат отстранети за чистење.ОКТАНСКИ ДОДАТОК КЛУПА : не ' Рѓосувачки челик клупа во предниот дел на потпирач има целосен опсег на Октански на додатоци (се продава одделно), како фах маси, светлата за читање и вино стакло носители, плус многу повеќе.Cloud XS850 нуди голем број на можности за исклучителна вредност, компактна големина за максимизирање на бројот на седишта во соба, и има уникатен стил, кој ќе застане да се спроведе во било домашно кино.Стил карактеристики вклучуваат еспресо дрво блок нозе и убав крстот крои шема заедно страни и на lumbar перница.Останатите карактеристики вклучуваат wallaway recline кој им овозможува на backrest поставеност како блиску до 4 инчи, на оддалеченост од ѕидот, кочии footrests за целосна нога поддршка, и висока густина пена за врвна удобност.Исто така, вклучен е ексклузивен Октански додаток докот кој поддржува Октански е на располагање додатоци за понатамошно зголемување на вашиот гледање искуство.Додатоци понуди вклучуваат фах маси, вино стакло носители, цигари носители, светлата за читање и повеќе.Облакот е тапациран во црна врзани кожа кој неверојатна издржливост и боја конзистентност.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

6 Парче Шампањ Сет
Свеж
6 Парче Шампањ Сет
Достапно е за нарачката
DEN 297.60
Оценка на купувачите: