6 Парче Шампањ Сет
Свеж

6 Парче Шампањ Сет

DEN 297.60

Достапно е за нарачката

6410 Карактеристики : -Сет вклучува 1 послужавник, 1 мраз кофа и 4 флејта. -Материјал : Сребрен обложено стакло и кожа. -Лента има кожа рачки. -Рака мие или удар користите благ сапун.Тип На Производ : -Шампањ Кофа.Рачка : -Да.Димензии : Вкупно Производ Тежина : -6.3 Фунти.Вкупна Висина - Врвот до Дното : -9.5 Инчи.Вкупна Ширина - страна на Страна : -18 Инчи.Целокупната Длабочина - Напред-Назад : -12.5 Инчи.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.