Кингстон Месинг CC1304T1 Наследство Гроздобер Нога Када Додатен со Рака Туш, Порцелан Рачка на Менувачот, Полиран Хром,3-3/8-Инчен до 9-Инчен Прилагодливи се Шири
Свеж

Кингстон Месинг CC1304T1 Наследство Гроздобер Нога Када Додатен со Рака Туш, Порцелан Рачка на Менувачот, Полиран

DEN 8230.56

Достапно е за нарачката

Солидна Месинг Изградба. 1/4 Пак Керамички Диск На Вентили. 2-1/8" -8-7/8" Прилагодливи Ѕид Замав Раце. 7.5" Spout Стигнат од Ѕидот. 4-5/16" Spout Стигнат од Центарот на Spout.Рака Туш со 59" Црева. 1/2" NPS Влезот.Боја : Полиран Хром.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.