Unfade Меморија Датотека Кабинет Вертикална Датотека Кабинет Метал Складирање Кабинет со 2 Врати и Полица,Индустриски Стил,за на Училиште, Канцеларија, Дома,Челик,Црн
Свеж

Unfade Меморија Датотека Кабинет Вертикална Датотека Кабинет Метал Складирање Кабинет со 2 Врати и Полица,Индустриски

DEN 6004.08

Достапно е за нарачката

Оваа канцеларија кабинет е направен од премиум челик, што го прави издржливи, како и лесно да се чисти.Собранието е лесно.Челик нозе со пластични капаци се спречи вашиот подови од добивање изгребани нагоре.Со 2 прилагодливи полиците и име ознаки на врати, оваа датотека кабинет ви овозможува да се уредно ги сортирате вашите датотеки во различни категории.Оваа канцеларија кабинет, со типичен поднесување кабинет дизајн, е идеален за чување на датотеки.Тоа ќе одговараат на секоја канцеларија оркестарот благодарение на своите исконски дизајн и индустриски шарм.Испорака : Ние брод на објектот од НАС,и ќе ги добиете во рок од 3-7 дена,брзо и удобно.Боја : Black Material : Челик, plastic Dimensions : 35.4" x 15.7" x 39.4" (W x D x H)Со 2 врати, 2 име тагови и 4 vents With 2 прилагодливи shelves Assembly е потребно : Yes WARNING : Со цел да се спречи превртување, овој производ мора да се користи со ѕидот прилог уред е предвидено.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.