12 Парчиња медицинска Сестра Значка Носителот на Ролна со 360 степени Rotatable Алигатор Клип Име ID Картичка Носители за Нега и на Училиште Студент, за Канцелариски Работ?
Свеж

12 Парчиња медицинска Сестра Значка Носителот на Ролна со 360 степени Rotatable Алигатор Клип Име ID Картичка

DEN 431.76

Достапно е за нарачката

3 инч во дијаметар Пакетот вклучува : 12 x Значка носителот Белешки : Поради прирачник за мерење, ве молиме оставете мала разлика на големината.Mutifunctional : овие ID значка репортажите се погодни за канцеларија на персоналот, управување, ученици, фабрички работници, вработени, отворено, ентузијаст, итн. 12 Парчиња значка носителот стигнале значка ролна име значка клипови со 360 степени rotatable алигатор клип значка id држачот за канцелариски работник училиште мермер етничка стил и ѕвезденото небо Карактеристики : Лесен дизајн : значка На ролна е направен од квалитет смола материјал, светло во тежина за лесно поврзување на вашиот облека, јака, спојувалка или чантата, вие не мора да се грижите за тоа ќе падне на вашата облека.Прекрасен дизајн : усвојување кристален транспарентен површина, значка ролна е исклучителна и симпатична, алигатор клип на грбот може да ротира 360 степени, што ќе ви овозможи да клип на вашиот јака, спојувалка или торба лесно и брзо, покрај тоа, тоа не е лесно да се падне, вашата облека, така што можете да го носите во секое време.Лесен и здрав : ПРОЕКТ значка носителот ролна донесува квалитет АБС материјал и доаѓа со трајни мозок, кои се лесни и сигурен, преносни и лесен за употреба, може да ви послужи за долго време., соодветно за одржување на копчињата, лична карта носителот на лиценца, кредитни картички и работи значка; Удобен за вас да се најде на нив, и да се спречи од губење.Покрај тоа, тие се исто така убави украси за ИДЕНТИФИКАЦИЈА значка, погоден за наставници, ученици, медицински сестри, работници, волонтери и така натаму.Убаво перформанси : Овие стигнале значка репортажите се дизајнирани да ви дадат безбеден и лесен начин да ги чувате и да ги презентираат ID картички.Видлив : со 12 различни модели, ќе бидат во фокусот на толпата, овие значка сопствениците можат да ги красат проституција hangings; Тие можат да бидат послужени како убаво подароци за своите колеги и пријатели.Карактеристики : Материјал : АБС Боја : како што е прикажано на слики Size : 3.Пакетот вклучува : ќе добиете 12 парчиња на стигнале значка ленти во различни стилови, како што мермер, етно стил и ѕвезденото небо; Тие може да се водат за да беа 25,5 инчи во должина; Доволни количини и дизајн може да ги исполни вашите секојдневна употреба и за замена, исто така можете да ги споделите со вашите пријатели и семејство.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.