GreaTalent 56in1 S2 Челик Влијание Возачот Малку Сет 1/4 Хексадецимален месо тело, Филипс/Pozidriv/Хексагонални/Torx/Flathead/Плоштад/Триаголник/U-Облик/Tri-Точка, Брзо Ослободување Мал?
Свеж

GreaTalent 56in1 S2 Челик Влијание Возачот Малку Сет 1/4 Хексадецимален месо тело, Филипс/Pozidriv/Хексагонални/Torx/Flathead/Плоштад/Триаголник/U-Облик/Tri-Точка,

DEN 479.76

Достапно е за нарачката

✓【Влијание Оценет】Битови направен од висок квалитет на S2 челик со ' рѓа-доказ заврши.Сите топлина третираат за да се обезбеди висока цврстина (HRC60+/-), висок вртежен момент и отпорност на триење.Совршен за моќта на алатките како влијание возачи, моќ вежба.Многу подобро од high speed челик, хром-vanadium(Cr V) челик, од легиран челик, прецизност фрли челик. ✓【Прецизно Одговара Намали Тетеравење】ЦПУ машински малку сет обезбеди прецизно одговара.Го намалува тетеравење и camming надвор.Спречите оштетување на завртка и малку совет. ✓【Брзи Промени Малку Носителот】 се Одликува со силни магнетни брзи промени малку држачот.Лесно да се вметне во било 1/4" хексадецимален месо тело моќта на алатките како моќ вежби или влијание возачи.Брза битни промени и минимизирање на малку капки.Исто така се одликува со 3 x S2 Челик Орев Возачот и 1 x S2 Челик Магнетни Продолжување Малку Држачот. ✓【Широка Примена】Внимателно избрани малку сет.Широк асортиман на битови да се соочи со бројни работни места.Одлично за домаќинство, апарати за домаќинство, мебел поправка, играчки, изградба, работилница, автомобилската, велосипед, индустриски, дома, DIY проект за подобрување. ✓【Боја Кодирани Битови】Битови се организирани во складирање кутија означени со различни бои според нивните видови и должина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.