Colg 2n1 Лубеницата Паста Големина 4.6 О Colgate Деца Лубеницата 2-Во-1 Паста за заби & миење на устата
Свеж

Colg 2n1 Лубеницата Паста Големина 4.6 О Colgate Деца Лубеницата 2-Во-1 Паста за заби & миење на устата

DEN 413.28

Достапно е за нарачката

Colgate Деца 2 во 1 Лубеница Пукна паста за заби им помага на децата имаат и здрава насмевка, со тоа што дентална хигиена забава.Изработка на миење на забите, чистење со забен конец и стоматолошки прегледи позитивно искуство може да помогнат вашето дете возбудени за добра орална нега навики.Вашето дете не само што ќе растат со убава насмевка, но исто така и со здрави навики кои може да траат цел живот.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.