Падна Еден Хард Пластични Вертикална Цврсти Врвот Оптоварување Една лична Карта Значка за Носител со Црвено Extractor Слајд,Пакет на 5
Свеж

Падна Еден Хард Пластични Вертикална Цврсти Врвот Оптоварување Една лична Карта Значка за Носител со Црвено

DEN 263.76

Достапно е за нарачката

Лесен Пристап : Црвена Extractor Слајд за Лесно Картичка Отстранување од Значка држачот.Цврсти и Издржливи : Идентификација Значка Носителот материјал е Тешко Пластични се избегне од скршени за да се спречи сјајот исклучување на вашиот фото ID значка и од гребнатини.Еден Картичка Значка Носителот : Идеален за статистика клуч картички, паметни PIV, ЦАЦ, и сите стандардни 8030 proxy картички (возачка дозвола/ кредитна картичка големина) ,(L x W) 3.370"x 2.125" (85.6mmx53.98mm).Класичен Вертикален Распоред : Топ оптоварување слот дупка на грбот за лесно приврзаност кон значка ленти, lanyards, Алигатор Клип ( Бонус Клип вклучуваат ), итн.Матирано Јасно Пред : Red "Лесен Пристап" Табот за Назад.Пакетот вклучува : * Пакување вклучуваат 5 Парче лична Карта Носителот Карактеристики на Производот : * Id значки во Значка Носителот може да бидат скенирани со RFID и Prox Картичка Скенери без извади*Тешки Здроби Отпорни Дизајн * Оваа Идентификација Значка Носителот Погоден за на Училиште, Студент / Office / Бизнис Материјал : Матирано Пластични Падна Еден е Посветена на Обезбедување Висок Квалитет на Prodcuts на нашите клиенти.Се надевам дека оваа значка носителот може да ви помогне,Уживате во вашиот живот!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.