2 парчиња Кенди Божиќ Силиконски Калапи Lollipop Калапи Чоколадо Lollypop Морон Мувла elk Дедо Мраз, елка Обновливи Храна Одделение Силиконски Калапи за ноќта на Вештерките
Свеж

2 парчиња Кенди Божиќ Силиконски Калапи Lollipop Калапи Чоколадо Lollypop Морон Мувла elk Дедо Мраз, елка Обновливи

DEN 455.52

Достапно е за нарачката

❄【Пакет се Вклучени】ќе добие 2 парчиња силиконски калап со 3 различни шема. 1 парчиња силиконски калап со 3 шема (elk Дедо Мраз, елка).Големина : 15*15cm. ????【Божиќ Дизајн】Различни форми, вклучувајќи елка, Дедо Мраз и елен.Лесно можете да креирате ваши сопствени близалки во разни форми, и добро пакет нив.Сите се добро се допадна од страна на двете возрасни и деца. ????【Температура Безбедно】Нашите силикони бонбони мувла може да се користи, вообичаено помеѓу -40 и 230℃ без производство на хемикалии.Safe во печки, замрзнувачи, микробрановите и дури и dishwashers. ????【Лесен и флексибилен】ултра флексибилност на силиконски материјал овозможува на послужавник да биде укината без штета во голем простор за складирање.Лесно да се чисти (впие на мувла во топла вода, за подобро чистење).Мазна површина и не-стап, лесно да се отстрани од бонбони. ????【Широко се Користи】Оние Чоколадо Lollipop Калапи се одлични за правење на тешко бонбони, Чоколада, Мраз, Jello, Смолист Слатки, торта topper, торта декорација и повеќе.Совршен за деца печење, Божиќ партија, насловна страна, фестивалот прослава и дневни бонбони DIY.Боја : Мувла-1.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.