3 Еез Daisy Шема Тимови Бебе Девојки Мрежа Комбинација Playsuit Разгореа Панталони Headband
Свеж

3 Еез Daisy Шема Тимови Бебе Девојки Мрежа Комбинација Playsuit Разгореа Панталони Headband

DEN 287.76

Достапно е за нарачката

Памук,Чипка,Mesh.Предвремени затворање.Премиум материјал- Направен од високо-квалитет на памучна ткаенина.Дише, мека, и удобно.Стилски дизајн-Daisy чипка мрежа комбинација romper карактеристики daisy шема, долг ракав и предвремени копчето.Полна боја headband.Големина- Достапен во 4 големини : 0-3 Месеци 3-6 Месеци 6-12 Месеци, 1-2 Години, погоден за бебе девојки од 0 до 2 години.Применливи прилики- Стилски облека се совршени за секојдневниот живот, семејни дружења, роденден партии, фотографија и други прилики.И вашиот душо ќе уживате во окото на пофалби од другите.Она што ќе добиете за- 1 playsuit, 1 пар на панталони и 1 headband.Идеален подарок за бебето девојки на родендени и други манифестации.Сезона : Пролет,есен, зима.Големина : 0-3 Месеци 3-6 Месеци 6-12 Месеци, 1-2 Години.Пакет Содржина 1 x romper 1 x панталони 1 x headband.Супер симпатична бебе rompers на вашето дете девојки.Да се стави на ова дете девојка облека,вашата мала принцеза ќе стане повеќето око-фаќање на еден во толпата.Прекрасна симпатична стил, погодна за секојдневно носење, специјални настани, родендени или фотографија!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.