Железо Колба Шише За Вода За Чистење Со Четка За Чистење
Свеж

Железо Колба Шише За Вода За Чистење Со Четка За Чистење

DEN 238.80

Достапно е за нарачката

ШИШЕ за ВОДА ЧЕТКА : Железо Колба шише четка е издржлив за лесно да се постигне внатре во шишиња и бокали. 18/8 ПРЕМИЈА од не ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК : Железо Колба е направен од 18/8 од Нерѓосувачки челик и се 100% BPA free.ФУНКЦИОНАЛЕН ДИЗАЈН : Најлон влакната и мека не-се лизга на зафат за леснотијата на чистење на вашиот шишиња. 100% ЗАДОВОЛСТВОТО ГАРАНТИРА : Ние гарантираме дека високиот квалитет на Железо Колба шише за вода за чистење со четка сигурно ќе ве молам!Ако, поради некоја причина, не сте 100% задоволни со Железо Колба, ние ќе издаде ќе целосна наплата или размена!.Чувајте ги вашите Железо Колба колекција чисти со овој Железо Колба Шише за Вода за Чистење и Чистење со Четка.Чистење со четка е доволно долго за да ја исчистите сите наши шишиња со вода и tumblers.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.