LIOOBO 2 парчиња Велосипед Огледала Велосипедизам ретровизорот Прилагодливи Зглоб Бенд Огледало Велосипед Wristband ретровизорот
Свеж

LIOOBO 2 парчиња Велосипед Огледала Велосипедизам ретровизорот Прилагодливи Зглоб Бенд Огледало Велосипед Wristband

DEN 621.36

Достапно е за нарачката

✅ УБАВ ДИЗАЈН - Велосипедизам Wristband Огледало може да го подобри вашиот безбедност и визија со овој ретровизорот кој, исто така, додава стил на вашиот начин на транспорт. ✅ ГОЛЕМА МАТЕРИЈАЛ - врвка за околу Носат Оружје е направен од премиум материјалот за издржливи и долготрајни употреба. ✅ ПОГОДНО - Лесен за употреба, само го носат на вашиот зглоб. ✅ ПРЕНОСНИ - Велосипед Огледало со компактен дизајн, е fashional стил. ✅ ДОБАР ИЗБОР - 100% сосема нов и висок квалитет.Description Bicycle огледала се корисни за да се биде свесен на вашата околина.Дека таксист возите премногу блиску до вашиот назад тркалото или велосипедист за да се изврши опасни надминувајќи маневрирање се сите полесно да забележиш.Овој велосипед огледало ви дава широк агол и со висока дефиниција.Тоа е супер јасно и целосно прилагодлив.Може да се прилагоди на вашиот желба насока.Функција - Боја : Црна.- Материјал : Пластика и Стакло.- Големина : За x 6.7 6.5 х 2cm.- 100% сосема нов и висок квалитет.- Направени од премиум материјалот за издржливи и долготрајни употреба.- Лесен за употреба, само го носат на вашиот зглоб.- Компактен дизајн, fashional стил.- Подобрување на вашата сигурност и визија со овој ретровизорот кој, исто така, додава стил на вашиот начин на транспорт.- Тоа е голем извор на безбедност и забава.Пакет Including2 x Велосипед Огледала.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.