Yaheetech домашно Кино Седење СТП Кожа регулируема Облегалка Стол Модерна Една Дневна Соба Полулегнал Троседот со Џеб Пролет
Свеж

Yaheetech домашно Кино Седење СТП Кожа регулируема Облегалка Стол Модерна Една Дневна Соба Полулегнал Троседот

DEN 4799.76

Достапно е за нарачката

Три релаксација начини : Можете да уживате во вашите омилени седи позиции на овој прилагодливи полулегнал стол, без разлика што сакаат седи до директно или со нозете нагоре или лаже flat.План започнува на датумот на купувањето.Тоа е фантастичен прилог за да имате во вашата дневна соба, спална соба, домашно кино, канцеларија и слично.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Џеб пролет серпентина седиште за прва класа уживање : густата висока густина пена е поддржан од страна на квалитетот џеб пролет, еден вид на пролетта која може да работи самостојно, обезбедување на целосна поддршка на телото за подобрување на седи искуство.By едноставен притисок на backrest, на подложка за нозе веднаш се појавува и престанува во секој агол од 0 до 90 степени.На стабилна регулируема облегалка троседот е способен да држи до 120 кг/265 lb.Лични замор-знаците : Нашата СТП кожа полулегнал стол може да биде вашиот приватен троседот во дневната соба, канцеларија, спална соба да се земе товарот на исклучување, или е совршено место да се трошат вашето слободно време со игри, филмови, ТЕЛЕВИЗИСКИ драми и музика.Цврст структура може лесно да се носат до 120 кг/265 lb.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Нашите целосно-поместена полулегнал троседот важи силна композитни дрво рамка, природно мека rayon влакна, водоотпорен и лесен-за-чистење на СТП & ПВЦ кожа.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.