MultiBey Круг Хартија Клипови Носители, Креативни Дрво, Метал Mesh Paperclip Фармацевт со Магнетни Капак за Статистика Училиште Десктоп Складирање (Орев, 3in2in)
Свеж

MultiBey Круг Хартија Клипови Носители, Креативни Дрво, Метал Mesh Paperclip Фармацевт со Магнетни Капак за

DEN 239.52

Достапно е за нарачката

????Орев боја на хартија клипови со вграден магнетен прстен хартија клипови носителот, погодно да се на хартија клипови надвор и во. ????Mesh Блек метал удирање за лесно чистење.Совршен за статистика училиште и дома Набавки Биро Организатор. ????Ефикасно складирање за paperclip, врзивно клипови, притиснете игли, гума бендови, и мали додатоци. ????Круг хартија клипови фармацевт носителот големина е 3во x 2in. ????Ние стоиме зад нашите производи и се надевам дека ќе биде воодушевен со вашата нарачка!Добредојдовте да контактирате со нас ако има било каков проблем.Боја : Орев | Големина : 3во*2in.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.