500 за Ректален Користете Само Налепници / 1.5 x .375 Флуоресцентно Црвено Налепници со Постојан Лепило
Свеж

500 за Ректален Користете Само Налепници / 1.5 x .375 Флуоресцентно Црвено Налепници со Постојан Лепило

DEN 912.00

Достапно е за нарачката

500 етикети.Секој 'За Ректален Користете Само' мерки 1.5" x .375".Лесно може да се прочитаат со висок контраст црно мастило на флуоресцентно црвено акции.Постојана лепило што држи до речиси секоја чиста површина.Направен во САД. 500 За Ректален Користете Само Етикети.Секоја етикета мерки 1.5"" x .375"" и е отпечатен на постојан лепило.Одлично за клиники и болницата settings и административни употреба.Печатени на висок квалитет на акции и направени во САД.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.