Приклучете Линија Двојно Плетенка Најлон Професионални Брод Јаже 3/8 x 15 со 12 Отворот Морски Јаже Брод Додатоци за Чамци PWC ,Кајак, Watercraft,SeaDoo,Џет Ски
Свеж

Приклучете Линија Двојно Плетенка Најлон Професионални Брод Јаже 3/8 x 15 со 12 Отворот Морски Јаже Брод Додатоци

DEN 1075.20

Достапно е за нарачката

1.【МОРСКИ ОДДЕЛЕНИЕ БРОД ЈАЖЕ】Нашите Двојно-Плетенка Брод Клупа Линии Може Ефикасно да се Спречи Киселина, Алкално, Корозија И Хемиска Отпорност.Се Прилагодат На Различни Отворен Средини, Е Најдобар Избор За Активности На Отворено. 2.【ЧУВАЊЕ на БЕЗБЕДНО】:На Iririi Двојно-Плетенка Брод Клупа Линии Со Одлична Носат-Отпор, Еластичност, И Шок Апсорбирање,Ithe Брод Удари Но се Уште се Држи.Во Прилог Може Да Клупа И Заштита На Вашиот Брод, На Тој Начин Одржувајќи Можете Безбедно. 3.【Од СУШТИНСКО значење ЗА СПОРТОВИ на ВОДА】Двојно Плетенка Клупа Линија Со Затегнувачка Цврстина Од 6500 Кг Кои Се Потрајни Од Традиционалните Ракотворби.Се Препорачува За Приклучните Чамци До 27' И Други Pwcs,Најдобар Избор За Motorboats, Seadoo, Јамаха Waverunner, Кајаци, Pontoons, Dinghies, Итн. 4.【СПЕЦИФИКАЦИИ &ПАКЕТ】Вклучува 2 парчиња Црна Клупа Јажиња,Секој Брод Клупа Јажето е со дијаметар од 3/8 инчи,15ft долго со 12-инчен отворот дизајниран во еден крај ,На другиот крај е професионално stitched и да се лекуваат за да се избегне протриване или лизгање на нишката. 5.【100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА】Нашиот Брод Јажиња се Подложени на Строга Квалитетот на Тестирање за Да се Осигура Безбедноста На Вашиот Брод Во Пристаништето.Ако Не Сте Задоволни Време На Користење, Ве Молиме Контактирајте Со Нас За Слободни Враќање Или Размена, Ние Се Земе Вашето Искуство Многу Сериозно!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.