MEACHOW Бар Крајот Велосипед Огледало [Надградена Верзија] Отпорен на Гребење Стакло Леќа,HD,Безбедно Rearview Огледало,МИ-001
Свеж

MEACHOW Бар Крајот Велосипед Огледало [Надградена Верзија] Отпорен на Гребење Стакло Леќа,HD,Безбедно Rearview

DEN 359.76

Достапно е за нарачката

Леќа–Blast отпорни сигурносно стакло леќа со анти-отсјај слој со Висока Дефиниција,Анти-отсјај,65mm дијаметар (ве Молиме проверете ги најновите коментарите на надградена верзија).Тело–Еко-пријателски отпорност на влакна-засилен најлон.Употреба –Рамни handlebars и пад барови во рамките на 16~23mm дијаметар лентата завршува.хексадецимален копче за 4mm / Препорачуваме 2 Nm вртежен момент; Универзален дизајн за лево и десно.Sliver Леќа–Анти-отсјај 50% ; Сина Леќа–Анти-отсјај 75%.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.